Araç kiralama şirketimiz Turizm Bakanlığı seyahat acentesi belgesi ile hizmet vermektedir. Kurumsal web sitemizde Bakanlık tarafından verilen seyahat yetki belgelerini inceleyebilirsiniz.

Şirketimiz, araba kiralama hizmetleri olarak vip minibüs kiralama ve şoförlü araç kiralama hizmetlerini müşterilerimize vermekteyiz. Araçlarımız şirketimizin kendi öz mal varlığı olup son model araçlarımız da bulunmaktadır.

Araçlarımızı şirketimize ait kurumsal web sayfamızda modellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. İstediğiniz modele ait aracımızı dakikalar içinde rezervasyon yapabilir hatta internet sitemiz üzerinden de kredi kart ya da debi kart ile de ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer isterseniz rezervasyon yaptığınızda müşteri hizmetleri yetkilimiz size en yakın sürede dönüş yapacaktır. Araç filomuz hakkında ayrıntılı bilgi almak için kurumsal telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız anında bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır. Arabalarımızın hepsi kaskolu ve zorunlu trafik sigortasına sahiptir. Ayrıca, ücretsiz olan hizmetlerimiz de vardır, örneğin yurtdışı ya da yurt içi misafirlerinizi sizin için havaalanında ya da otogarda karşılama hizmetimiz bulunmaktadır.

Fırsatlarla dolu firmamıza ait avantajlarımızdan yararlanmak için siz de bize ulaşın.

1 Comment

  • Kayseri son model araç kiralama9 Nisan, 2017 - Cevapla

    […] her bölgesine şirketim kişisel ya da grup gezileriniz için vip araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Kiralandığınız son model ve konforlu araçlarımızı isterseniz şehir içi isterseniz şehir […]

Join This Conversation