Artık teknolojinin hayatımızın içine bu kadar girmişken siz hala araba kiralamak için acentalara mı gidiyorsunuz? Ve bu kadar iş yoğunluğunuz arasında uygun araba kiralama şirketlerini tek tek gezmek vakit kaybı değil mi ?

Kayseri oto kiralama şirketi olarak hızlı, her zaman ekonomik ve müşteri memnuniyetine önem veren tecrübeli çalışanlarımız ile 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırız.

En son model araçlarımız ve her bütçeye uygun ikinci el araç filonun ile güvenli ve rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. İsterseniz, müşterilerimiz için sunduğumuz havaalanı ücretsiz araç teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca yurtdışı ya da yurtiçi misafirleriniz için güler yüzlü karşılama bizim en önemli görevimizdir.

Türkiye’nin her bölgesine şirketim kişisel ya da grup gezileriniz için vip araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Kiralandığınız son model ve konforlu araçlarımızı isterseniz şehir içi isterseniz şehir dışı seyahatleriniz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimiz kiralanan aracın kaskosu, yol yardımı ve aracın müşterilerimize 7/24 istenilen zaman diliminde teslimatının yapılmasıdır. Eğer kiralama işlemini yetkili bayilerimiz aracılığı ile yaptıysanız, rezervasyon sırasında firma çalışanımızın size vereceği belgeyi ve ödeme faturasını özenle saklamasını müşterilerimizden istiyoruz. Çünkü araç size teslim edilirken firma çalışanımıza bu belgeyi vermeniz gerekmektedir. Yine rezervasyon işlemini online olarak web sitemizden yaptıysanız elektronik belgeyi göstermeniz gerekmektedir. Siz de müşterilerimize sunduğumuz bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız en kısa zamanda bize ulaşın. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız olarak bütün müşterilerimize aynı özenle hizmet vermekteyiz.

Join This Conversation