Kayseri Havalimanı oto kiralama şirketi olarak, profesyonel ekibimiz ile seyahatlerinize uygun aracı seçmenize yardımcı olmak için müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Farklı modellerde yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınız için en uygun aracı bulabilir ve şirketimize ait araç filomuzdan sizin için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Paketlerimizde müşterilerimize özel, kullanıcı hatalarından kaynaklı ek maliyetler müşterilerimize yansıtılmaz. Bunun dışında, sigortanın kapsamadığı riskler, müşteri faturalarına eklenmez.

Kiraladığınız araç ile ilgili bir sorun yaşadığınızda kurumsal çağrı merkezlerimizden 7/24 bize ulaştığınızda sorununuz en kısa sürede çözümlencektir. Eğer sorun farklı ise kiralandığınız araç yerine ikame araç size en kısa sürede ulaştırılacaktır. Müşterilerimizin her zaman kendini ayrıcalıklı ve konforlu hissetmeleri için her türlü ihtiyaca yönelik araç marka ve modeline ait geniş araç kiralama yelpazemiz bulunmaktadır.

Aylık ve uzun süreli kiralamalarda, araçlara ait kasko, zorunlu trafik sigortası ve MTV firmamız tarafından takip edilip ödenmektedir. Kurumsal web sitemize üye olarak dönem dönem yaptığımız indirimlerden mail ya da sms yolu ile haberdar olabilirsiniz. Firma olarak misyonumuz müşterimiz ile var olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için deneyimli ekibimiz ile çalışarak yeni projeler içerisinde yer almaktayız.

Join This Conversation