Araba kiralama hizmeti, farklı durumlarda beklenti ve ihtiyaçlara göre hayat kurtarıcı  olabilir.

Araba kiralamayı seyahatlerinizde bir yeri keşfetmek istiyorsanız, oldukça kolay ve pratik bir hizmetin yanı sıra kişisel araçlarınizı çeşitli nedenlerle kullanamayacağınız durumlarda değerlendirebileceğiniz çok önemli bir hizmettir.

Aracın kiralanmasından zamanında teslim edilmesi gibi  isteklerin dışında kiraladiginiz aracın temizligi her bütçeye uygun  ekonomik ya da  VIP araçlar için özel fiyat seçenekleri gibi teslimat açısından sorun yaşamayan alternatifler sunabilen bir araba kiralama şirketi seçmek oldukça önemlidir.

Kayseri oto kiralama olarak biz bu hizmetleri müşterilerimize kuruluşumuzdan itibaren sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz İndirimli fiyatlarla araba kiralamaları müşterilerin isteğine uygun olarak kiralama sürelerinden gerektiğinde uzatarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Kurumsal web sitemiz üzerinden bilgi talep formu doldurarak ya da kurumsal numaralarımızdan bize ulaşarak günlük ya da aylık araba kiralayabilirsiniz.

Araba kiralama süresi en az 24 saat üzerinden olup 24 saatten az surelerde ise  24 saatlik fiyat geçerlidir web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptığınızda 48 saat öncesinden iptal etmeniz gerekmektedir. Son model araçlarımizdan ve bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak için siz de bize ulaşın.

1 Comment

  • Kayseri Rent A Car29 Nisan, 2017 - Cevapla

    […] destek, tüm tatil süresince sizlere çok daha rahat ve güvenli bir ulaşım şansı sunar. Zira Kayseri araba kiralama hizmeti konusunda birbirinden güvenli ve ekonomik araçlar sizleri […]

Join This Conversation