Yurt içi gezileriniz için araç mı kiralamak istiyorsunuz? Eğer isterseniz şoförlük ya da şöförsüz olarak araç kiralama hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Her bütçeye uygun oto kiralama firması olarak güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile hizmetinize 7/24 hazır bulunmaktayız.

Firmamızın misyonu olarak kaliteden asla ödün vermeyiz. Araçlarımız son model olup şirketimizin kendi öz mal varlığıdır. Siz de dakikalar içerisinde rezervasyon yaparak araçlarımız ile ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile seyahatlerinizi huzurlu ve problem yaşamadan olarak gerçekleştirin. Şirketimize ait kurumsal web sitemizden ya da çağrı merkezlerimizden kolaylıkla bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında, kiralayacağınız araç hakkında daha detaylı ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Araçlarımızın en az kiralama süresi 24 saattir, daha kısa süreli araç kiralamalarında da yine 24 saatlik tarife ücretini uygulanmaktayız.  Araç kiralarımızda firmamıza ait sözleşmemizde detaylı olarak her türlü bilgi yer almaktadır. Eğer isterseniz acentalarımızdan isterseniz de kurumsal web sitemizden üye olarak araç kiralayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız araç kiralama ödemelerinde sözleşmemizi okuduğunuzdan emin olmak için sayfanın tamamını kaydırarak okuduğunuzda kullanım şartlarını okudum butonu aktif olacaktır. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetine önem veren firmamız sizin için ayrıntılı olarak her şeyi düşündü. Siz de güven esasına dayalı hizmetlerimizden bir telefonla ya da bir tıkla yararlanabilirsiniz.

Güvenli ve konforlu araçlarımızda seyahatlerinizin tadını çıkarmanız dileği ile…

1 Comment

  • Kayseri Ucuz Araç Kiralama9 Nisan, 2017 - Cevapla

    […] minibüslerimizi de kiralama fırsatını da bulunmaktadır. Kayseri Oto Kiralama şirketi olarak 7/24 müşterilerimize kesintisiz hizmet etmekten mutluluk […]

Join This Conversation