Hakkımızda
30 Mar 2015

Kayseri araç kiralama şirketimiz kuruluşundan itibaren kurumsal bir şirket olup müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şirketimizin misyonu güven ve şeffaflık esasına dayalıdır.

Müşterilerimize bu ilkeler esasında kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Sizde bu ayrıcalıklarımızdan faydalanmak istiyorsanız bize ulaşın. Fiyatlarımiz her bütçeye uygundur. Araçlarımız şirketimizin Kendi öz mal varlığımız olup ekonomik ya da vip hizmet almak isteyenler için farklı araç filomuz mevcuttur.

Müşteri portföyümüz yerli ve yabancı turistler olup avantajli fiyatlarımiz ile kaliteyi ve güvenli bir arada yaşamak için bizi tercih edin. Bunun dışında araç filomuz her türlü müşterinin ihtiyacına göredir. Örneğin düz ya da otomatik vitesli araçlarımız olduğu gibi benzinli lpgli araçlarımızda bulunmaktadır Ayrıca no- smoking araçlarımızda vardır. Bunun dışında ayrıcalıklı hizmet almak isteyen müşterilerimiz için istedikleri yerden transfer hizmetimiz de bulunmaktadır.

Şoför ya da şoförsüz araçlarımızi kiralayarak sizde kaliteyi ve güvenli bir arada yaşayın. ayrıntılı bilgi almak için kurumsal web sitemizde yer alan talep formunu doldurabilir ya da kurumsal şirket hattımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.